Досить часто лізингові компанії роздають яскраві обіцянки і привабливі пропозиції. В усному порядку менеджер розповідає одні умови, а в договорі прописані абсолютно інші. Але як тільки ви уклали договір, внесли аванс, виявляється, що необхідно внести ще 30% або 50%, а то й усі 100% вартості предмета лізингу. Та й автомобіль ви отримаєте не через декілька днів, а лише через 90, чи 180 робочих днів та й лише після сплати усієї вартості автомобіля. При спробі розірвати договір і повернути свої гроші, виявляється, що компанія нічого вам не повинна повертати, а навпаки, це ви ще повинні заплатити штрафні санкції.
Вбачається, що деякі лізингові компанії займаються нечесною підприємницькою практикою, а їх діяльність спрямована на збагачення незаконним шляхом.
Щоб повернути вкладені гроші по договору лізингу, необхідно звертатися до суду. Якщо Ви сплатили кошти по договору лізингу, а лізингодавець не передав вам транспортний засіб та відмовляє в поверненні внесків ми допоможемо визнати недійсним чи розірвати договір лізингу у судовому порядку та повернути кошти. Працюємо якісно, оперативно. Консультація по телефону безкоштовна.
Имя автора: Світлана

Города / Киев (Київ)

  
Контактная информация
Телефоны: (044) 337 20 19, (095) 616 97 22
ID: 55769

Объявление размещено: 29 октября 2016 в 21:53

URL:
HTML Link:
bbCode: